Intencje dla Reiki II stopnia

Co jakiś czas podczas pracy z energią pojawiają się tematy intencji wyjątkowo mocno na nas oddziałujących. Znalezienie takiej intencji pozwala na przepracowanie przez nas tematu, który może odblokować znacznie więcej niż zwykła intencja.

Dużo intencji dotyczy nas samych! Jeśli nie przerobimy naszego wnętrza, tym trudniej nam pomóc komuś innemu…

Niekiedy odmiana niektórych wyrazów może wydawać się nieprawidłowa. Tak jednak nie jest (np. Reiki sprawia, że moja miłość do SIEBIE jest prawidłowa – zamiast moja miłość do MNIE jest prawidłowa). W słowach zawarta jest energia a odpowiednio dobrane słowa tworzą WŁAŚCIWĄ intencję. Intencję mówimy tak jak została przedstawiona. Wszelkie zmiany proszę konsultować wyłącznie za mną.

Dział ten będę sukcesywnie rozwijać, także intencję tu zamieszczone mogą zostać zaktualizowane w miarę potrzeby.

Jeśli mamy jakieś uwagi co do intencji także proszę o kontakt.

 

Tematy intencji:

UWOLNIENIE SIĘ OD MANIPULACJI – gdy sprawdzamy swoje odpowiedzi swoim wnętrzem lub połączeniem z wyższymi wibracjami możemy z czasem być oszukiwani. Niezależnie czy sprawdzamy basze odpowiedzi poprzez pamięć mięśniową, wahadełko czy inne sposoby. Oprócz autosugestii (zwłaszcza jak dotyczy to pytań z którymi jesteśmy związani emocjonalnie) pojawia się manipulacja i sugestia innych istot czy energii wokół nas. Wtedy nasze odpowiedzi mogą być całkowicie sprzeczne wobec tego co się dzieje. Warto wtedy co jakiś czas zrobić prostą intencje: „Reiki sprawia, że jestem wolny/wolna od wszelkich manipulacji, sugestii i autosugestii a odpowiedzi na moje pytania płynące od Źrodła są zawsze zgodne z prawdą”. Pomaga!

EMOCJE WOBEC SIEBIE (emocje związane z nami) – emocje związane z sytuacjami, które nas osobiście spotkały. Emocje, które przeżyliśmy w związku np. z chorobą, związkiem, rodziną, lub czymkolwiek innym, co się w nas zakotwiczyło. Powodują one podświadomy żal, smutek, negatywne uczucia, ból. „Reiki sprawia, że moje EMOCJE WOBEC SIEBIE są prawidłowe, uzdrowione, oczyszczone. Jestem wolny/a od nich”.

MIŁOŚĆ DO SIEBIE (miłość nas – do nas samych) – wewnętrzna miłość do siebie, akceptacja, pogodzenie się z samym sobą. Szacunek do nas samych, potrzeba pokochania samego siebie. „Reiki sprawia, że moja MIŁOŚĆ DO SIEBIE jest prawidłowa, prawdziwa, bezwarunkowa, uczciwa”.

NEGATYWNE OSOBY W RODZINIE  – osoby, które należą do rodziny, jednak negatywnie bądź toksycznie działają na pozostałych. Dzieje się tak z różnych powodów (wiek, status materialny, powiązania rodzinny lub dawne, nierozwiązane problemy). Taką osobę często nie chcemy krzywdzić, ale mamy potrzebę siebie lub innych przed nią bronić.  Temat dotyczy naszych WŁASNYCH rodzin i powiązań rodzinnych, choć niekoniecznie tylko więzów krwi. „Reiki sprawia, że wszelkie działania NEGATYWNEJ OSOBY W MOJEJ RODZINIE są wobec mnie (lub wskazanej osoby) zablokowane, odcinam się i neutralizuje wszelką negatywną energię skierowanej wobec mnie oraz w jej obecności podnoszę swoje wibrację do poziomu zawsze wyższych od niej”.

UZNANIE AUTORYTETU (uznanie mojego autorytetu) – w sytuacji gdy pracujemy z grupą, gdzie jesteśmy prowadzącymi (w pracy, domu, zajęcia sportowe) może dochodzić do sytuacji, gdy ktoś podświadomie nas nie uważa za lidera. Wtedy znacznie trudniej się pracuje w takiej grupie, dłużej i mniej efektywnie. Uznanie autorytetu może nam pomóc w znacznie łatwiejszej i przyjemniejszej współpracy z dowolnymi osobami. Nie wpływamy tutaj na poziom energetyczny, czyjeś stanowisko czy zależność od kogokolwiek. Jest to podświadome uznanie autorytetu pomagające w pracy w grupie dla prowadzącego.  „Reiki sprawia, że grupa którą prowadzę (lub w której prowadzę np. zajęcia, szkolenia, dyskusje, nauki) uznaje mój autorytet jako prowadzącego w sposób korzystny i prawidłowy dla mnie”. 

UCZCIWOŚĆ DO SIEBIE (uczciwość wobec siebie) – uczciwość w sensie czy to, co robię jest zgodne z moim wewnętrznym sumieniem.  Czy jestem wewnętrznie uczciwy wobec moich działań, wobec innych osób. Nie ma to za wiele wspólnego z uczciwością jaką znamy – chodzi o uczciwość naszego wnętrza, naszej podświadomości.                                  „Reiki sprawia, że moja UCZCIWOŚĆ WOBEC SIEBIE (lub do siebie) jest prawidłowa, korzystna, zgodna z idealnym – Boskim – wzorcem”.

UCZCIWOŚĆ W FINANSACH WOBEC SIEBIE – uczciwość w sensie czy to co robię jest zgodne z moim wewnętrznym sumieniem.  Czy jestem wewnętrznie uczciwy wobec moich finansów, zarobków, pieniędzy, zarabiania, wydawania, gromadzenia. Nie ma to za wiele wspólnego z uczciwością w finansach jaką znamy – chodzi o uczciwość naszego wnętrza, naszej podświadomości, naszego wewnętrznego ja.     „Reiki sprawia, że moja UCZCIWOŚĆ WOBEC MOICH FINANSÓW  jest prawidłowa, korzystna, zgodna z idealnym – Boskim – wzorcem”.

ZABORCZY OPIEKUNOWIE (opiekunowie duchowi, przewodnicy) – zdarza się, że nasi opiekunowie duchowi lub przewodnicy mogą blokować nasze lub innych działania wobec nas (nawet te – wydaje się – dobre). Relacja ta zaczyna przypominać trochę zaborczych rodziców czy partnera/ki  – w gruncie osoby dla nas chcącej dobrze, ale w jakiś sposób nas blokującej czy przeszkadzającej. Nie unicestwiamy takich istot, zazwyczaj „dogadujemy” się lub je odsyłamy. „Reiki sprawia, że moi OPIEKUNOWIE LUB PRZEWODNICY, którzy są zaborczy wobec mnie, którzy mogą blokować moje działania wbrew mojej woli – od tej chwili działają wobec mnie prawidłowo, korzystnie i bezpiecznie. W innym przypadku natychmiast się dostosowują lub odchodzą do miejsca skąd przybyli”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *